FOLFLEX

 

Firma FOLFLEX z siedzibą w Kętrzynie funkcjonuje na rynku przetwórstwa tworzyw od 1984 r.
Dzięki nabytemu doświadczeniu sprzedajemy nasze wyroby na obszarze całej Polski i poza jej granicami.

Swoją aktywność produkcyjną skupiamy przede wszystkim na wytwarzaniu opakowań z folii polietylenowej w dowolnych wymiarach i grubościach, w różnych kolorach i formach, z nadrukiem, zgodnie z wyborem i życzeniem klienta. Wytwarzane przez Firmę FOLFLEX opakowania służą do bezpośredniego pakowania artykułów spożywczych takich jak: mięso, warzywa i owoce, pieczywo, itd. oraz także do przenoszenia dokonanych zakupów.

firma-folflex.com.pl

W trosce o środowisko naturalne proponujemy ekologiczne rozwiązania. Produkowane przez Firmę FOLFLEX opakowania nadają się do wielokrotnego użytku oraz do powtórnego przerobu. W naszej ofercie występują także opakowania foliowe ze specjalnym dodatkiem TDPA przyspieszającym ich rozkład pod wpływem naturalnych czynników (światło słoneczne, woda). Użycie takich dodatków potwierdza posiadana licencja firmy EPI z Kanady.

Preferujemy, długofalową współpracę z klientem opartą na partnerskich relacjach oraz uczciwej i rzetelnej obsłudze.

Bardzo szeroka oferta produktowa jest dostosowana do indywidualnych potrzeb klienta. Nasi specjaliści dzieląc się swoją wiedzą prezentują klientom wiele różnych rozwiązań, informując o zaletach i wadach różnych wariantów. Po dokonaniu wyboru rodzaju opakowania możemy wykonać wstępny projekt graficzny i przedstawić do akceptacji, aby nasz klient był w pełni usatysfakcjonowany z końcowego rezultatu lub wykorzystać gotowy projekt zamawiającego.

Wyroby Firmy FOLFLEX są nie tylko opakowaniem, lecz także elementem reklamy, w postaci przemieszczającej się wizytówki. Opakowanie foliowe z firmowym nadrukiem nie jest zbędnym wydatkiem, ale inwestycją procentującą w działalności każdego przedsiębiorstwa (firmy).

W dniu 01.01.2018 założyciel i dotychczasowy właściciel Janusz Radziul, przekazał firmę swojej córce Joannie Kowalskiej. Będzie ona kontynuowała dotychczasową działalność jako nowy podmiot gospodarczy.